اخبار اخبار

اولين کنفرانس بين المللي مکانيک و هوافضا

اولين کنفرانس بين المللي مکانيک و هوافضا با همکاري جهاد دانشگاهي استان قزوين ، دانشگاه سلجوک ترکيه و سازمان پژوهشي باقرالعلوم در تاريخ 27 فروردين ماه 1395 برگزار مي گردد. از سخنرانان کليدي اين کنفرانس پروفسور محمد طيبي رهني ، علي شمخه و پروفسور ميخائيل شرمت مي باشند. شايان ذکر است پذيرش مقالات در اين کنفرانس تا 17 اسفند و اعلام نتايج مقالات پذيرفته شده تا تاريخ 22 اسفند 94 اعلام خواهد شد.  پژوهشگران محترم جهت کسب اطلاعات بيشتر مي توانند به وبسايت کنفرانس مراجعه نمايند. 

 وبسايت کنفرانس:  

http://mechaero.ir/fa/

ايميل کنفرانس : 

info@Mechaero.ir

قابل توجه محققين و پژوهشگران

کتابخانه پژوهشکده سامانه هاي ماهواره در حال جمع‌آوري پايان‌نامه‌هاي تحصيلي در مقاطع ارشد و دکترا با موضوع هوافضا و سنجش از دور مي‌باشد تا در قالب پايگاه اطلاعاتي منسجمي براي انجام پژوهش در اين حوزه مورد استفاده قرار گيرد. اين پايگاه اطلاعاتي علاوه بر فراهم آوردن فرصت شناسايي موضوعات مورد نياز براي پژوهش گامي نيز در جهت حفظ حقوق معنوي مولفين برخواهد داشت.

علاقمندان مي‌توانند با ارسال نسخه‌اي از پايان‌نامه‌هاي مرتبط خود (چاپي/ فايل) ما را در اين مهم ياري کنند.

پيشاپيش از لطف و توجه شما سپاسگذاريم.

ساعت کار کتابخانه پژوهشکده سامانه‏ هاي ماهواره در روز 19 ماه مبارک رمضان

با تصميم هيات وزيران، به منظور بهره مندي همکاران، پژوهشگران و مراجعه کنندگان گرانقدر از فيوضات و برکات شب‌هاي قدر کتابخانه روز دوشنبه 15تيرماه از ساعت 10:00 صبح به ارائه خدمت به مراجعه کنندگان خواهند پرداخت.

کارگاه آموزشي ماهواره‌هاي دانشجويي

شبکه اسلامي علوم و فناوري‌هاي فضايي (ايزنت) با همکاري کميسيون تحقيقات فضايي و جو فوقاني(SUPARCO) کارگاه ماهواره‌هاي دانشجويي را در روزهاي 11 تا 15 آبان 1394 در لاهور پاکستان برگزار مي‌کند.اين کارگاه آموزشي، عملي  و دو روزه مي‏باشد که در آن دانشجويان با نرم‌افزارها و ابزارهاي لازم براي طراحي و توسعه ماهواره‌هاي دانشجويي آشنا مي‌شوند. همچنين جلسه‏اي جهت آشنايي دانشجويان با کارشناسان بنام اين حوزه و رويکردهاي جديد در حوزه ماهواره‌هاي دانشجويي تشکيل خواهد شد. 

 

منبع خبر:  http://www.isnet.org.pk

ساعات کار کتابخانه در ايام ماه مبارک رمضان

به اطلاع مي‏ رساند ساعات کار کتابخانه پژوهشکده سامانه هاي ماهواره  در ايام ماه مبارک رمضان تغيير نيافته و اين مرکز از ساعت 8  الي 16 آماده ارائه خدمات و سرويس دهي به پژوهشگران و دانشجويان محترم مي باشد.

براي اطلاعات بيشتر و استفاده از خدمات کتابخانه با شماره 22093431- داخلي 2150 تماس حاصل فرماييد. 

نمایش 5 - 1 از 11 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 3